Rozvrhy

Rozvrh tréningov – Polifunkčný dom Victory, Námestie slobody 9, B.Bystrica škol.rok 2021/2022
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica, tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

PONDELOK      

17:00 – 18:30

SALSA
pre páry

Pedro a Yusi

18:30 – 19:30
 

PRO-AM
voľná hodina

 

 

 

UTOROK

 

15:30  16:15
 

Pohybová príprava
predškoláci


Juraj Fáber

16:15 – 17:15

Začiatočníci
Spoločenský Tanec
1. a 2. stupeň ZŠ


Juraj Fáber

17:15 – 18:30
 

Mierne pokročilí
(Hobby E)


Juraj Fáber

18:30 – 19:45
 

K2 + K3
(Deti II, Junior, D,C)
Juraj Fáber

19:45 – 20:45

PRO-AM

Juraj Fáber

STREDA

14:30  15:15
 

Individuálna lekcia


Juraj Fáber

15:15  16:00
 

Individuálna lekcia


Juraj Fáber

 

 

18:00  19:00
 

LATINO LADY


Marek Grúber

 

 

ŠTVRTOK

14:30  15:15
 

Individuálna lekcia


Maťka Uváček

15:15  16:00
 

Individuálna lekcia


Maťka Uváček

16:00 – 17:00
 

ŠTT K3
(Deti II, E,D + hobby)

Meťka Uváček

17:00 – 18:00
 

ŠTT K2
(od Junior 1, D,C)

Meťka Uváček

18:00  18:45
 

Individuálna lekcia


Maťka Uváček / Juraj

18:45 – 20:00

Spoločenské tance pre dospelých
 

Začiatočníci

Juraj Fáber

PIATOK

 

 

16:15 – 17:15
 

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance
1. a 2. stupeň ZŠ


Marek Grúber

17:15 – 18:30
 

Mierne pokročilí
(Hobby E)


Marek Grúber

18:30 – 19:30
 

PRO-AM
voľná hodina

 

 

Rozvrh tréningov – Breznianska tančiareň RYTMUS, Rázusova 4, Brezno škol. rok 2021/2022
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica, tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

PONDELOK

14:00 – 14:45


Individuálny tréning

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

15:30 – 16:30
 

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

16:30 – 17:30
 

Mierne pokročilí
(hobby)

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

17:30 – 18:45
 

K2 + K3
Vedený tréning

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

19:00 – 20:15
 

Mierne pokročilí
Spoločenský tanec pre dospelých

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

 

UTOROK

14:00 – 17:30


VENČEKY

 

 

18:00 - 19:00
 

Latino Lady

Ľubka Golianová

19:00 – 20:15


Začiatočníci
Spoločenský tanec
Dospelí

Ľubka Golianová
Juraj Fáber

 

STREDA

14:15 – 15:00


Individuálny tréning

Mária Golowlewa

15:30 – 16:45
 

K2 LAT
(od Junior II D, C)

Mária Golowlewa

16:45 – 18:00
 

K3 LAT
(Hobby E, D)

Mária Golowlewa

18:00 – 19:00
 

Latino Girls
dievčenská skupina

Mária Golowlewa

19:00 – 20:00
 

SALSA

Mária Golowlewa

 

ŠTVRTOK

14:15 – 15:00


Individuálny tréning

Juraj Fáber

15:30 – 16:15


Pohybová príprava
predškoláci

Terezka Vozárová

16:15 - 17:15
 

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance

Terezka Vozárová

18:00 – 19:00
 

Pokročilé
Latino Lady


Veronika Kupcová

 

 

PIATOK

 

15:30 - 16:45
 

K2 + K3 CP

Veronika Kupcová

16:45 – 18:00
 

Mierne pokročilí
(Hobby)

Veronika Kupcová

 

 

 

NEDEĽA

 

 

16:15 - 17:00

 

Individuálny tréning

Tomáš Uváček

17:00 - 17:45

 

Individuálny tréning

Tomáš Uváček

17:45 - 19:00
 

K2 + K3
ŠTT

Tomáš Uváček

19:00 - 20:15
 

Pokročilí
ŠTT Dospelí

Tomáš Uváček

 

Rozvrh tréningov – Zvolenské tanečno-športové centrum, Ľ. Štúra 61/31, Zvolen škol. rok 2021/2022
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica,tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

PONDELOK

 

 

 

 

19:30-20:00

SALSA
pre páry

Pedro a Yusi

 

UTOROK

 

16:00-17:00

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance
1. a 2. stupeň ZŠ

Erik Jackuliak

17:00-18:15

Mierne pokročilí
(Hobby, E)
Baletná sála

Erik Jackuliak

17:15-18:30

K1 LAT
(kategórie B, A, S)


Maria Golowlewa

18:30-19:30

Latino Lady


Maria Golowlewa

 

 

STREDA

15:00-15:45

Individuálny tréning

Juraj Fáber

15:45-16:30

Individuálny tréning

Juraj Fáber

16:30 – 17:45

K1 CP
(kategórie B, A, S)


Juraj Fáber

17:45 - 18:45
 

Latino Lady
 

Juraj Fáber

18:45 - 20:00

Pokročilí
Spoločenský tanec pre dospelých

Juraj Fáber

20:00 - 21:15

Začiatočníci
Spoločenský tanec pre dospelých

Juraj Fáber

ŠTVRTOK

 

15:30-16:15

Individuálny tréning


Tomáš Uváček

16:15-17:00

Individuálny tréning


Tomáš Uváček

17:00 – 18:15

K1 ŠTT
(kategórie B, A, S)

Tomáš Uváček

18:15-19:00

Individuálny tréning
 

Tomáš Uváček

19:00 – 19:50

Dospelí ŠTT
Pokročilí

Maťka Uváček

PIATOK

 

15:45-16:45

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance
1. a 2. stupeň ZŠ

Juraj Fáber

16:45 – 17:45

Mierne pokročilí
(Hobby, E)

Juraj Fáber

17:45 - 18:45

K1 LAT
(kategórie B, A, S)

Juraj Fáber

18:45 - 20:00

Spoločenské tance
pre dospelých
Mierne pokročilí

Juraj Fáber

20:00 - 21:15

Spoločenské tance
pre dospelých
Začiatočníci

Juraj Fáber

 

 

 

 

Vytlačiť E-mail

 
 

Kontakt